Соціальні мережі:
Телефони для довідок:
(050) 175-69-38
(098) 422-98-89
tur@2romana.if.ua


Орнітологічний туризм


Розваги на каяках

Сплави Дністровським
каньйоном
на катамаранах


Екскурсії

Корпоративні
та приватні заходи
на природі

 


Комбіновані тури


РЕКЛАМА НА САЙТІ


Цікаво пізнавально корисно

Про Дністровський каньйон
  Дністровський каньйон зформувався приблизно 350 млн. років тому внаслідок тектонічних рухів а також в......
Красуня Бджолоїдка
Без сумніву, для більшості українців буде неабияким відкриттям дізнатись що на теренах нашої держави......
Як правильно приготувати картоплю по-селянськи
  Як правильно приготувати картоплю по-селянськи. "Картопля по-селянськи" - це великі скибки картоплі що......
Рецепти BBQ
Пікантні курячі крильця.  Інгредієнти: на 8-10 курячих крилець; 2 великі зубчики часнику (нарізати......
Цікава орнітологія
Пташині гнізда  Типове пташине гніздо в нашій уяві зазвичай постає як невеличка конструкція з тонких......
Про Шацькі озера
Шацькі озера – це водний комплекс із більш як 30 озер. Кожне з яких по-своєму красиве та унікальне. Головною......

Відгуки

 
Ім'я
E-Mail
Текст
Код
 
 

Ваші відгуки:


Natalka
29.08.2018
Цього року вирішила разом зі своїм йога-сімейством організувати сплав. Такий досвід мала вперше, оскільки раніше була просто учасником, без ніякої відповідальності і проблем) Коли шукала, з ким би співправати в цьому ділі - перечитала і передивилась багато інформації та натрапила врешт на Агенцію пригод. Можу сказати, що не прогадала! Такого гарного сплаву ще в мене не було. Пан Роман гарно і інформативно провів нам екскурси на місцеві архітектурні пам'ятки та красоти, вдало вибрав місце для кемпінгу, та ще й допоміг з облаштуванням та приладдям. 2 дні пролетіли дуже швидко, серед природнього розмаїття, з чудовою погодою, приємним товариством, новою інформацією та цілою купою вражень!!! Від імені всього гречного паньства - дякую Вам

Світлана
30.07.2018
Чудовий відпочинок на р. Дністер! Тільки вчора повернулись з трьох денного сплаву на катамаранах , це був незабутній відпочинок , гарна компанія , неймовірні краєвиди і душе швидкий Дністер. Хочу подякувати п. Романа та Ігоря за гарну організацію нашої мандрівки, зручний катамаран , нові намети , теплі спальні мішки, якісні каремати, завжди гаряча водичка у чайнику , що було дуже важливо трішки прохолодного ранку і за дуже цікаві розповіді п. Романа про птахів , яких ми могли бачити на берегах річки , або кружляли над деревами , я почула про таких птахів, про яких я навіть уявити не могла, ще раз дякую! В наступному році ми обов’язково знову виберемо агенцію пригод « Два Романа» .

Мар'яна
09.12.2017
Хочу подякувати за організацію відпочинку п.Роману. Наша команда відпочила чудово. Не зважаючи на переміни погоди настрій був позитивний і ми його лиш підтримували)). Роман виявився приємною душевною людиною, ділився з нами продуктами на вечерю, це було приємно. Хоч наш сплав був улітку, ще досі залишились приємні спогади на емоції. Рекомендуємо кожному, хто хоче відпочити від буденності, змінити обстановку, помилуватись красою каньйону річки Дністер та просто провести час приємно.

Федина Юлія
25.07.2017
Якщо ви хочете побачити красу української землі - то обов`язково потрібно відправитись на сплав по Дністру! Емоції переповнюють з самого початку і не перестають зашкалювати до самого завершення подорожі. Можна безкінечно довго розглядати неймовірні пейзажі, задивлятися на таких витончених і граційних лелек, чайок, чапель та інших пташок, про яких дуже цікаво розповість інструктор Роман). А ще можна побачити острів Інь-Янь, саме з висоти пташиного польоту, вежу Раковецького замку, а також розкласти намет на березі Дністра! Це був справді незабутній відпочинок)

Monika Povalinska
23.06.2017
Сказати, що це було класно, нічого не сказати... це було просто бомбезно ... 48 кілометрів води... спокійної і швидкої, глибокої і мілкої води... яка несе тебе течією змиваючи міський пил з тіла і душі... А по дорозі неймовірні краєвиди, круті скелі, острови, залишки середньовічних замків, водоспади, кучеряві дерева, ранковий туман, наче збиті вершки...а повітря таке густе і смачне, що його можна нарізати на скибочки і їсти наче святковий торт...а ще величезна кількість чапель що сидять, як свічечки на деревах вздовж берегів, і злітають при нашому наближенні з первозданним криком птеродактиля, і летять на протилежний берег низько над водою...Що ж  на згадку залишилось море вражень, невелика крепатура в плечах і тіло, обгоріле на сонці, як печене ябко... Дякую Агенції пригод  Два Романа та безпосередньо Роману Івасенко за незабутню подорож.  Вважаю, що це обов'язково треба повторити!

Мар'яна Могитич
06.08.2016
Пишу і відчуття ще переповняють....незабутьний відпочинок,неперевершена краса нашої Української природи,річка Дністер просто казкова...Роман просто майстер своєї справи,ну настільки все було чудово,що немає слів....коротко вибирайте активний відпочинок і ви ніколи непожалієте...дякуємо Романові

Кирніцький Євген
16.07.2016
Ну щож хочеться тільки приєднатися до попередніх відгуків і додати декілька слів від себе. Мандрували ми не величкою компанією (5 дорослих і 2 дітей) про що ні трішки не пожаліли. Погода була чудова так що ми побачили і відчули все те що тільки можливо, це каньйони, водопади неймовірної краси, багато різних диких птахів про яких ми навіть не чули. Одним словом можна довго описувати цю мандрівку і всерівно не розкажеш і половини. Раджу їхати сім*ям з дітьми, Роман не дасть заскучати навіть найменшим. Хочеться подякувати агенції за це свято і побажати розвитку, та як найбільше гостей. P.S. Ціни ну просто смішні, домовляйтесь у телефонному режимі і буде вам свято. ТАК ТРИМАТИ.

Городецька Уляна
29.06.2016
З агенціює пригод «Два Романа» наша компанія відпочиває вже не перший рік. Інструктор Роман обізнаний у своїй сфері, дуже цікава і ввічлива людина. Роман враховує побажання усіх відпочиваючих, ще й ціна приємно влаштовує. В них в окомплектуванні є усе, що потрібно не тільки для безпечного сплаву по воді, але й для приготування їжі. Відпочинком усі задоволені, і планують сплавлятися ще не один раз. Дякуєм інструктору за гарний відпочинок!

Володимир Місяць
21.06.2016
Так як і обіцяв пишу даний відгук! Отже почну з того, що шукали не дорогий прокат спорядження досить довго 2-3 дня, у всіх ціни досить різні (мах ціна за 2 катамарани + жилети, весла була 12тис. грн.). Натрапивши на агенцію "Два Романа" ціна нас здивувала, тому без роздумів відразу згодилися на тур по Дністровському каньйону. Наш тур тривав 3 дня і 2 ночівлі, протяжність приблизно 53км. Нижнів-Петрів. Роман перед виходом на воду провів всім інструктаж техніки безпеки на воді та правильність користування веслами. Дальше можна описувати дуже багато, тому скажу коротко: Роман приємна хороша людина, яка є професіоналом у даній сфері. (Знає багато чудових місць: водоспади, печери, гарні поляни - одним словом хороші визначні місця!) Наша група з 14 чол. задоволена на всі 100%. і готові сплавлятися ще і ще... Дякую Роман за хороший активний відпочинок!!!

Ірина Совсун
22.04.2016
Святкувала на сплаві 50-річчя. Наш "капітан" Роман - прекрасно знав маршрут, чудова організація. І дощ на старті нас не злякав. Суничні поля ,острови Інь та Янь, печера відлюдника - все оглядали, усім захоплювались.Два дні пройшли як одна щаслива мить. Дякую Роман.

Христина Аполлонова
26.03.2016
Дякуємо за організацію двохденної екскурсіі для школярів та їх батьків. Все було добре сплановано, ніде не було затримок. Ми всі отримали шалене задоволення. Оба Романа вразили нас своєю гостиннистю, гарним веселим настроєм, здатністю все передбачити та бути поряд. Радимо всім, хто планує навідатись в Прикарпаття та Карпати, звертатись до наших друзів!


31.12.1969

Орнітологічний туризм Розваги на каяках Сплави
Дністровським
каньйоном
на катамаранах
Екскурсії Корпоративні та приватні заходи на природі
Телефони для довідок:
(050) 175-69-38
(098) 422-98-89
Розробка та підтримка