Блог

Картопля по селянськи
Рецепти BBQ

Як правильно приготувати картоплю по-селянськи.

20.04.2021

"Картопля по-селянськи" - це великі скибки картоплі що запікаються із прянощами. В англомовних країнах ця страва відома під назвою "Potato wedges" а в деяких регіонах США також знана як "JoJo Potatoes". І хоча для нашої країни "картопля по-селянськи" є відносно новою стравою, проте вона доволі швидко набула популярності. (здебільшого завдяки закладам швидкого харчування). Переглянувши кілька вітчизняних кулінарних інтернет-сторінок, я звернув увагу що в наведених там рецептах не вистачає кількох ключових моментів...

Пікантні курячі крильця
Рецепти BBQ

Пікантні курячі крильця.

20.04.2021

Інгредієнти: на 8-10 курячих крилець; 2 великі зубчики часнику (нарізати пластерками), 1 ст.л. оливкої олії, 1 ст.л. солодкої паприки, 1 ч.л. гострої паприки, 1 ч.л. сухого орегано. Скибочки лимона для сервіровки. Сіль та мелений чорний перець.

Шацькі озера
Орнітологія

Цікава орнітологія

19.04.2021

Пташині гнізда Типове пташине гніздо в нашій уяві зазвичай постає як невеличка конструкція з тонких гілок та сухої трави, яка має форму глибокого блюдця і розташована на рогалуженні гілок у кроні дерева. Проте така “звичайна” конструкція є далеко не єдиною, а місця в яких птахи влаштовують свої гнізда вражають своєю неочікуваністю і винахідливістю.